| Brun3tte a întrebat:

Stie cineva de ce mi se aproba asa greu intrebarile sau raspunsurile? straight face

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Esti noua. Abia dupa ce iti sunt aprobate 30 de raspunsuri iti vor fi postate raspunsurile si intrebarile automat. Pana atunci fiecare raspuns si intrebare trebuiesc aprobate de 3 experti. Daca ai deja aceste 30 de raspunsuri aprobate probabil este din cauza traficului greu al site-ului.

1 răspuns:
| Aliyaa a răspuns:

Pentru probabil esti la inceput si ele trebuie aprobate de administrator (sunt trecute pintr un filtru de securitate sa nu incalce regulile sitului)insa stai linistita dupa 30 de raspunsuri ele vor aparea instantaneu nu vor trebui sa fie aprobate! winking