| xXxAditsUxXx a întrebat:

Sall Fratilor am si eu o problema cand filmez cu un partener la fraps el se aude in cet vbim pe skype cum fac sa se auda si el la fel de tare va rog din suflet zicetimi ca nu vreau sa ma cert cu el! eu ma aud tare dar el dabia se aude
va rog! dau multe funde!

3 răspunsuri:
| andreijab a răspuns:

Asta depinde total cu ce inregistrezi si cum inregistrezi, cel mai simplu activezi "Stereo Mix" daca esti pe windows (gasesti pe google cum) si il setezi ca prestabilit la inregistrare, setezi microfonul tau sa se auda in casti, dar vezi sa nu ai volumul prea tare sau prea aproape microfonul ca o sa fie microfonie.

| xXxAditsUxXx explică (pentru andreijab):

Nu am gasit daca mai ma poti ajuta eu am windows xp

| xXxAditsUxXx explică (pentru xXxAditsUxXx):

Daca activez Stereo Mix cand filmez eu nu a aud se aude decat el