| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,imi da si mie cineva un site din strainatate de unde sa imi iau si eu ipod touch 4g 64 de gb eu vreau cu dolari ca cu euro e la fel ca la noi pretu de ex:372, 99 in lei:1664 adica acelasi pret ca la noi deci vreau sa fie in dolari c in lei e foarte ieftin

Răspuns Câştigător
| CristianPreda a răspuns:

Amazon.com
FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Sunt si noi daca vrei

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPreda a răspuns:

Ai vazut ca scrie acolo Buy New? Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPreda a răspuns:

Cred ca da.Doar nu ti-l da in mana si gata.

| CristianPreda a răspuns:

Asta nu stiu.Eu am un frate in Anglia care mi-a adus ipodul.Eu am unul nano.

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPreda a răspuns:

Cred ca da.Eu deja il am de un an.Ca doar iti da si ceva la el.Nu ti-l da in mana si "hai pa, poti sa pleci" este ilegal.