| adrianboss2011 a întrebat:

Sall Imi Spune Si mie Cineva Ce Iphone Sa Iau:4 sau noul model 4s? care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| danielmd a răspuns:

Salut.Dupa parerea mea este sa iti cumperi un iphone 4s pentru ca este cel mai bun model.Insa este mai scump decit precedentul iphone 4. Iphone 4s are si asistenta siri si o camera de 8 megapixeli.Si este la fel de rapid ca si Ipad 2.Insa am citit ca iphone 4s chiar daca nu il foloseste iti foloseste 10 % baterie pe ora.Eu ti-am dat niste argumente din acestea poti sa vezi care este mai bun.Parerea mea este ca iphone 4s. Sper ca te-am ajutat si ca primesc funda.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Galaxy S2, asta daca tot vrei sa arunci o gasca de bani pe ceva cu adevarat ca lumea. iPhone-ul e un **** cu pretul umflat, nimic mai mult.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

IPhone nu e cel mai bun, si nici cel mai frumos telefon. E doar de fite. Daca insa tii musai sa iti cumperi unu iti recomand iPhone4. 4S nu ofera destul de multe ca sa justifice pretul urias. Te-as mai sfatui sa astepti pana este lansarea iphone4s in Romania (13 nov), pentru ca atunci ar trebui sa scada preturile la iphone 4.

| raresraud a răspuns:

Iphone 4s uita-te si tu ce are http://vanzari-gsm.ro/Apple?product_id=280