| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,luni trebuie sa primesc un galaxy S3, intrebarea mea e bun de ceva? adica merg jocurile astea:gta 3, gangstar, real racing 2, asphalt 4, 5, 6 si temple run,adica la temple run daca iei o putere cu viteza nu iese nu, ca asa face pe tableta mea android. FUNDA PS:doar cei care aveti, ca eu vreau sa stiu daca nu merita sa il vand. PS2:nu va mai bagati in seama si cei care sunteti offtopic

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tot iphone-u ie baza, lasa samsungurile cu android ca o sug.
App, o mai luat tactu compania?

| unknownn a răspuns:

Parca acum 2 luni samsungul era cel mai praf telefon si nu mai vroiai sa auzi de rahaturile astea.

| reky a răspuns:

Pai merg, telefonul e puternic, dar mai misto ar fi un iPhone 5, nu? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Quibblo a răspuns:

Ce viata trista trebuie sa ai rolling on the floor))))) ai toate jegurile de la android cand tu te rogi la stele pentru macar un produs Apple.
legat de intrebare normal ca merge tot esti tampit? ala e cel mai bun telefon din lume si tu vi cu intrebarea asta penala.

Răspuns utilizator avertizat
| Quibblo a răspuns (pentru adrianboss2011):

Hai frate nu ma minti in fata rolling on the floor))) ti-am vazut intrebarile vrei ipod touch de cand te-ai nascut si nu l-ai mai primit
ia-ti iphone 5 si poate te mai bag in seama rolling on the floor))))

Răspuns utilizator avertizat
| Quibblo a răspuns:

Cel mai penibil de pe site-ul asta rolling on the floor)))
fain avatar esti raper?

Răspuns utilizator avertizat
| user1234554321 a răspuns:

Si eu am galaxy s3 si pot sa iti spun k e foarte bun.merg si jocurile foarte bine
eu nu las da
mi-as mai lua unu
funda?