| Skypee a întrebat:

Sall, mi-am instalat windows 8 pro l-am si activat dar cand trebuia sa instalez driverul la placa video(nVIDIA 310.98) mi s-a restartat compu si nu am mai putut intra in windows.De ce?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Driverul de la nVidia versiunea 310 are bug-uri. Instaleaza un driver mai vechi.
La placa mea 9500gt se restarta cand rulam aplicatii 3d. Intra in safemod dezinstaleaza driverul sau reinstaleaza windowsul apoi cauti un driver mai vechi.