| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,pe evotab 2 merge gta 3 sau gangstar?inrebarea este pentru cei care au tableta asta daca nu recomandatimi o tableta android intre 600-700 lei mersi

4 răspunsuri:
| David_Avram_1975 a răspuns:

Da merge gta3 dar merge si gangstar.O tableta cu android este
Tableta Allview Alldro Speed ECO 4GB Android 4.0 care nu are pretul intre 600-700 lei dar este o tableta recomandata de multe site-uri. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| orin124 a răspuns:

Buna daca vr cumparati tableta VONINO ONYX Z nu foarte scumpa, costa vreo 500 lei are si slot sim si GPS SI BLUETOOTH ANDROID 4.2.2 si are 7 inch