| Zome a întrebat:

Sall all scuze ca am pus intrebarea la sport este vorba de yahoo cand vreau sa intru pe el imi zice,, We can sign you in to yahoo messenger.
There might be a problem with your internet connection. make sure your computer is connected to the internet.Click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.``
Ce sa fac ca sa mearga spuneti-mi plzz funda +vot!

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

Scoate netu din priza, pune-l la loc dupa 7 secunde si apoi inchizi pc-ul iar apoi dupa 10 secunde il deschizi, trebuie sa ti se conecteze inapoi! Iar dupa dai la chestia aia de la net din dreapta jos din bara si dai proprietati iar acolo activezi tcp si ip si dai ok si iar ok si dai un restart la pc! Si totul se rezolva!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca in browser iti merge internetul inseamna ca messengerul este blocat de un firewall, incearca sa dezactivezi firewall-ul si sa incerci sa te loghezi.

| Bloomi a răspuns:

Nai net in acel moment, ori ai o problema la net

| lili96321 a răspuns:

Incearca sa scoti netu' din priza si sa il bagi inapoi dupa cateva secunde. :d Nu am patit asa pe yahoo, dar am patit pe un site ceva de genul. Incearca si tu... poate merge. happy