| maximovidiu a întrebat:

Sall tpu...acum 1 luna am arhivat ceva cu winrar si am pus parola pentru ca urma sa dau restard la windows. parola am trecut-o pe un caiet care nu mai existacrying si am nevoie urgent de program.
Stie careva vreo posibilitate cum pot scoate parola sau ceva de genu dau FUNDA E URGEEENT!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cand exista google, de ce va chinuiti sa "spargeti" parole? 99 la suta din programe sunt pe google.

| vRemi a răspuns:

Am avut si eu problema asta, la WinRar nu poti sparge cu absolut nici un program sau cod sau orice altceva parola.
Este un program la care dureaza cateva ore si care incearca sute de parole, dar doar daca este compusa parola din mai putin de 3 litere.