| AdelinGrigorescu a întrebat:

Am incercat acum sa scot ceva la imprimanta si observ ca nu imi mai recunoaste imprimanta. Ieri am reusit sa scot, dar acum din senin nu o mai recunoaste.Nu merge nici macar sa dezinstalez driverul sau sa il instalez.

3 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Ai incercat sa schimbi portul usb la care este conectata daca nu mrg dez driverul iar daca nici asta nu merge imprimanta cred ca are suport tehnic folosestel.

| AdelinGrigorescu explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Nu mai merge absolut nimic facut cu ea decat fara calculator

| bubulex a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi cu programul revounninstaller