| TheFuture46 a întrebat:

SALL TPU am mare nevoie de ajutor, azi am ponit laptop-ul si a tinut 10 min si dupa s-a stins, si cand l-am aprins s-a aprins foarte greoi, acum s-a aprins si parca totul merge in slow motion si contrastu s-a dat la max si nu pot sa il modific, nici mous-ul nu se mai vede bine, vad ca dispare dintr-un loc in altul, si literele apar prima data mai albe si dupa se inegresc. va rog ajutati-ma. am dat restore in o zi acum 5 zile. si tot la fel face. ajutor.

Răspuns Câştigător
| Laura0 a răspuns:

Nu ma lua cu "pai omule"incearca sa-l schimbi. poate-i de la el^^

2 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Ai incercat sa-i schimbi windowsul?

| TheFuture46 explică (pentru Laura0):

Pai omule acum 30 min mi s-a intamplat problema, si incerc sa rezolv problema. dar nu stiu cum, nu are virus