| gabigabriel a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Am de realizat un afis publicitar insotit de un slogan...la alegere. va dati-mi si mie niste exemple va rog frumos. dau funda + vot 100%

Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Am facut eu la scoala si am luat 10:
S-a deschis un nou parc de distractii unde toti sunt bine veniti.Pretul este de 10 lei.program:intre 2 si 4.
SLOGAN:distractie pentru toti cei mici!

3 răspunsuri:
| hey97 a răspuns:

Eventual mai pui de la tine cat costa un bilet si unde se afla parcul BAFTA si funda

| gabigabriel explică (pentru hey97):

mersi este exact ce cautam. :*:*

| gabigabriel explică (pentru gabigabriel):

Buna. nu pot sati rasp la mesaj pentru ca sunt nou pe site si nu mi se permite. daca vrei sa vb mai multe baga id : gabrielboss_95@yahoo.com. papa:*:*