| Adryan2016 a întrebat:

am o problema sad :
De ce nu merge sa intru pe net adica intru si imi da eroare la toate paginile eu am pus acesta intrebare intrand la un prieten mi-am tras windows de 3 ori tot nu merge dc? sad imi zice ceva de primary dsn server ceva de genul si imi arata cami merge netul sad
primul raspuns funda + vot

2 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Ce windows ti-a TRAS prietenul tau? XP sau Windows 7? Probabil ca nu ai driver pentru placa de retea sti cum sa verifici daca ai drivere instalate? Te ajut?

| K0sti a răspuns:

Da netul iti merge? Suna la RDS sau de unde ai tu net, poate e o defectiune!