| kegrtteger a întrebat:

Astazi eu si mama mea am fost sunati de un numar privat de 3 ori in total. Noi nu prea credem ca e o farsa cu numar ascuns. Cine ar putea suna cu numar privat? Apropo eu sunt cu cartela COSMOTE.

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Daca nu e o farsa doar diferite institutii ale statului pot suna cu numar ascuns/privat daca unul din voi e pe abonament se poate face o cerere la o locatie Cosmote pentru a afla numarul!winking

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Oricine poate suna cu numar privat.

| Buutu a răspuns (pentru CinevaNou):

Foarte mare dreptate, dar el spunea ca e aproape sigur ca nu e cineva care sa ii fac vreo farsa si il interesa cine altcineva ar face asta fara a urmari sa faca vreo gluma!