| Simion_Vlad_1990 a întrebat:

Salut tuturor, am un prieten ce zice ca este foarte credincios si cred ca este ca are carti de rugaciuni si multe altele. dar chestia e ca cineva s-a culcat cu sotia lui si dupa un timp acea persoana adica amantul sotiei incepuse sa pateasca lucruri care nu se pot explica usor si sotia la fel. Chestia interesanta este ca sotul nu mai este acelasi om de o vreme are comportari f ciudate si certuri zilnice cu sotia. Zici ca e nebun, posedat, asa ca sotia a cumparat un spy microphone si intr-o zi se auzeau niste zgomote ce le facea el gen gemut sau ca atunci cand faci sex. ce credeti ca poate fi, va rog sa imi dati un raspuns.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

El facea o laba, nevasta-sa se fu&e cu unul mai intreg la cap ca el. Ca aia au inceput sa pateasca nasoale... karma, sau pur si simplu ghinionu'.

| danay72 a răspuns:

Un crestin adevarat, nu are un astfel de comportament.Cel mai bine ar fi sa comunice sincer unul cu altul si sa rezolve problema.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Poate se biciuia singur.

| Divy a răspuns:

În primul rând cine se culcă cu soția aproapelui său nu va primi decât bătaie și rușine, atât el cât și ea.
Despre problema lui poate fi fie se uita la film, video, fie se satisfăcea singur sau cu cineva. Dacă vrei să cunoști adevărul, cel mai indict e să-i lipiți o cameră minusculă sau un gps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai simioane? cum ma? ea inseala cu curvarul, ei, si tot ea il verifica pe barbatusau? adica aia se *** si el e cel rau? da proasta aia nu s-a gandit ca el poate a aflat si risca sa-i ia capul de la genunchi? cu coasa?

| ExprimareLibera a răspuns:

Spune-i sotiei să își bage microfonul undeva unde sa geamă si ea.
Și-a vândut sufletul, da...
Cum sa nu se certe? Urmează să o bată ca în filme si sa o alunge.

| Ripley a răspuns:

Se masturba.

| William a răspuns (pentru Ripley):

Asta am vrut sa zic si eu laughing

| Bluestar15 a răspuns:

Pai daca tot e credincios, sa mearga la un duhovnic si sa isi faca pravila happy

| Simion_Vlad_1990 explică:

Credeti ca poate si-a vandut sufletul diavolului?

| Simion_Vlad_1990 explică:

El a avut o aventura în trecut despre care a aflat sotia mai târziu și chestia e ca ea era pornita sa divorțeze de el dinainte sa se culce cu băiatul asta din cauza certurilor și a tot ce făcea el. Plus de toate astea în 16 ani de căsnicie doar ea a fost ceea ce muncea și întreținea familia. El e un trântori de rang înalt. Acum sunt în străinătate și iar ea muncește și el în 2 luni nu a lucrat decât 2 saptamani ca e leneș și saracuta de ea plătește singura chiria și mâncarea și plus trimite și în tara rata făcută de el plus cheltuieli ale mamei lui. Deci cine e vinovatul?