| horysk8 a întrebat:

cand instalez java imi da eroarea aceasta
Downloaded File C:\Documents and Settings\horatiu\Application Data\Sun\Java\jre1.7.0_40\jre1.7.0_40-c.msi is corrupt.
Mentionez ca este ultima versiune de java downloadat chiar de pe siteul official.Deci cum pot rezolva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sterge C:\Documents and Settings\horatiu\Application Data\Sun\Java\jre1.7.0_40\jre1.7.0_40-c.msi
Intra pe site-ul lor si descarca iar.

| Arsenoiu_Ionel_1971 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu merge mie imi da eroatea Download file C:/Documents and Settings/Victoras/Application Data/Sun/Java/jre1.7.0_60/jre1.7.0_60-c.msi corrupt.

| CinevaNou a răspuns (pentru Arsenoiu_Ionel_1971):

Incearca sa descarci "windows offline" 28mb de aici http://www.java.com/en/download/manual.jsp si instaleaza-l.

| Arsenoiu_Ionel_1971 a răspuns:

Tot nu merge