| ItDoesntMatter01 a întrebat:

am o problema, incerc sa instalez java pe pc si nu merge. Scrie big grinownloaded File C:\Documents and setings\alin pxc\Application Data\Sun\Java\jre1.7.0_60\jre1.7.0_60-c.msi is corrupt... ce pot sa fac, ca sa-l instalez?
Funda si scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cauta o versiune mai veche java, apoi ii dai update daca reusesti instalarea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o problema ci mai multe! Nu postezi la Dragoste si sex, intrebare despre jocuri.Hai la Jocuri PC.O seara buna.

| ItDoesntMatter01 explică (pentru anonim_4396):

Am scris scuze categoria, dar vad ca nu prea ai spirit de observatie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItDoesntMatter01):

Tocmai ca am, intrebarea ta este la cagtegoria corespunzatoare.O seara buna.