| edyman777 a întrebat:

Care ma ajuta sa ma conectez la Wi-Fi pe telefonul Vodafone Smart II adic nu stiu cum imi cere parola la niste retele wireless cum ar fi Romtelecom, Linksys, home etc... DAca stiti niste parolehappy

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

De obicei ai parola trecuta pe spatele router-ului:p in caz ca nu ai router, nu ai cum sa spargi parola altor retele:p

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Sigur ca-ti cere parola daca nu e netul tau nu poti face mai nimic.
Nu aveam cum sa stim niste parole, daca iti dau parola de la routerul meu nu te va ajuta la nimic.
Succes!

| LIN2010 a răspuns:

Telefonul tau identifica retelele internet wireless, dar daca nu gasesti una cu acces liber nu vei putea sa te conectezi.La router-ul tau trebuie sa stii parola, sau daca a-i prieteni in zona de receptie a telefonului, roaga-i sa-ti dea macar unul parola. Altfel nu vad cum o sa reusesti.Bafta