| GoGo23g a întrebat:

Sall TPUhappy

Cine'mi poate da si mie
Teza la matematica clasa a 6-a sem 2 Anul 2011

?
Daca e vreun profesor de matematica sa imi spuna si mie ce subiecte a dat.

MS, funda+vot

3 răspunsuri:
| onutzaskumpik a răspuns:

Buna! Multe teze de clasa a 6-a sunt pe site-ul www.didactic.ro daca ai incercat. E foarte folofitor acest site si are multe teste si concursuri si cine stie poate te va ajuta;)

| tymy999tymeyuta a răspuns (pentru onutzaskumpik):

Intr-adevar e un site ajutator...

| onutzaskumpik a răspuns:

Buna! Multe teze de clasa a 6-a sunt pe site-ul www.didactic.ro daca ai incercat. E foarte folofitor acest site si are multe teste si concursuri si cine stie poate te va ajuta;)