| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine poate sa-mi zica si mie cum fac cu webcamul sa mi-l vada prieteni de pe yahooul meu stiu ca trebuie sa dau la messenger si la my webcam si dupa ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| bulbulica a răspuns:

Imediat te ajut, sa deschid yahoo mess.
2 variante :
1. din bara cu numele si tot de la persoane ( contacte ), click dreapta pe oricare persoana -> more actions ->invite to view my webcam
2. intri sa vorbesti cu persoana respectiva si din bara de sus de la fereastra noua : actions -> more actions -> invite to view my webcam

3 răspunsuri:
| Yqnwtz a răspuns:

Da clic 2 pe prietenu care vrea sa te vada da la more activiti cv de geni si cauta vie mi webcam cv de genu era nu am scris corect ori cum

| Ag007 a răspuns:

Messenger>my webcam, dupa ar trebui sa-ti apara. Daca nu verifica daca ti-e instalat sau conectat la pc.

| SmokeTHEGxx a răspuns:

Pai dai la messenger si dai pe my webcam, apoi statusul o sa se actualizeze in "View my webcam" iar prietenii tai dau pe statusul tau si tu accepti. Atat, funda?