| MoTaNeLL a întrebat:

SALL TPU.CUm fac si eu o fumigena da sa iasa fum calumea si sa fie din materiale care le are tot omu in casa?

6 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Pai in primul rand ia-ti 2 bile de pingpong si taiele cu o foarfeca marunt marunt, dupa care intinzi o foaie de staniol pe masa le pui gramada si dupa pui un creion pe mijloc si strangi staniolul cat sati ramana o gaura pe mijlok si dupa scoti creionul si ii dai foc dedesubt dar poti sa faci din mai multe mingi.bafta fundita?

| M1hai a răspuns:

Cumperi vreo 10 bile de pingpong le tai in bucati mici, apoi bucatele le pui pe o foaie de staniol, apoi strangi staniolul si ii dai foc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spargi 2 mingii de ping-pong si apoi le infasori cu staniol mai gros. efect garantat. fum mult pentru o perioada de timp scurt ce-i drept.

| INȚ a răspuns:

Foloseste rotile de la masina sa vez ce fumigena

| MoTaNeLL explică:

Ba eu vreau fara mingi de pingpong ca iesi putin fum!sad

| Hardy13 a răspuns:

Iti trebuie un borcan iei o bucata de staniol si una de hartie igienica le dai foc lasi 5-6 sec sa arda dupa le stingi si le pui in borcan si o sa inceapa fumul dar nu e destul staniolul si hartia igienica mai poti fune si ziar hartie orice arde. Apropo era sa uit nu face asta in casa si dupa ce ii dai foc departeazate 5 -6 m de fumigena.Bft.