| Vendetta47 a întrebat:

De ce cand vreau sa descarc ceva de pe mozila imi intra pe multe pagini si daca ies din ea imi intra iar singura, si nu vrea sa descarce fisierul.Pot iesi doar prin Ctrl+Alt+Delete.PLSS UN RASPUNS RAPID. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MariusStill a răspuns:

Am avut aceas problema ai descarcat sau ai primit un virus de pe Yahoo Messenger si trebuie sa instalez un Anti Virus Te sfatuesc sa descarci Nod32 de pe file list si reinstalezi Yahoo (Recomand Yahoo Messenger 10)
si Dezinstalezi Mozila si instalezi un alt Browser(Recomand Google Crome ) si o sa scapi de virusi si nu o sa mai ai probleme.Asa am reusit sa imi fac si eu am avut aceeasi problema.|Atentie|-Daca nu ai cont pe Tracker-ul pe care l-am numit mai in susul pagini contatac me si te ajut eu cu antivirusu.:.:.:.:.:-ID( mariusgodja@yahoo.com )("_")