| anonim_4396 a întrebat:

deci am si eu o problema cu PC cand al pornesc imi apare o eroare in care scrie cam asa:
Sus pe bara scrie: CLI. EXE - Application error
dupa aia continut: apare un X mare intr-un cerc rosu si scrie: The application faild to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.
asa acum ar trebui sa ma ingrijoreze ma afecteaza cu ceva? si daca da cu ce si cum o repar big grin atat

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai un program ce nu a fost dezinstalat ci sters poate accidental din program file(de acolo NICIODATA NU STERGI NIMIC CU DELETE!)deoarece patesti asa ceva.Du-te la ad/remove program si rezolva problema.iti recomand un program ce stie sa repare erorile astea si curata compul f bine dupa dezinstalarea oricarui program, joc etc du-te aici :http://download.cnet.com/Your-Uninstaller/3000-2096_4-10143715.html Alege free version.Succes.

| florin1979 a răspuns:

Incearca se reinstalezi driverul la placa video. dezinstaleaza, apoi da restart si instaleaza iar driverul! vezi apoi, dupa un nou restart daca mai apare eroarea!

| GW1521 a răspuns:

Incearca sa pornesti in safe mode, daca nu reformateaza-l

| intheend21 a răspuns:

Virus...