| DmXTeCkTrYs a întrebat:

Ieri mi-am luat un pachet de carti Bicycle (Standard). Eu din cate am inteles treuie cumparata ceva pudra pentru carti ca sa poata fi intretinute binesi sa alunece. Cat rezista un pachet fara acea pudra (ma refer cat rezista sa alunece)?

Răspuns Câştigător
| CrazyZuzu a răspuns:

N-o sa-ti reziste mai mult de 3 saptamani-1 luna.
Uite: http://www.okazii.ro/......a113099067 e ieftina. Dinasta am si eu si am cartile de aproape 1 an.:)

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Ce conteaza atat de mult cat tine un pachet de carti ca pana la urma iti pot cumpara altul dar ca raspuns la intrebarea ta cred ca tine in jur de 3-4 luni (depinde si cat de des le folosesti)

| Atat_Dya_1994 a răspuns:

Poi, in jur de 4 saptamani sigur.

| AnneMarya17 a răspuns:

Pai depinde cat de des le folosesti. De exempu la mine au tinut +2 saptamani.