| dey12 a întrebat:

imi puteti spune mai multe glume gen ai un nas zici ca este partie de sky cine imi da cele mai multe funda:X

4 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Imi respiri aerul
crezi ca ai teava mare? ca eu cred ca da... cam sufla vantu prin ea
**** cu pene ce esti
daca ma mai strigi odata asa iti dau una de iti urca cacatu pana in ceru gurii si auzi toti sfintii cum canta
te f**t de iti sar flocii in tavan

dati-as un sut in cur sa te plictisesti in aer;

cand iti cumperi fata sa-mi dai curul inapoi ca m-am saturat sa ma cac pe unde mananci tu;

esti la fel de bine venit ca un telefon in timpul sexului;

caca-m-as pe mormantul tau ca sa aiba mata in ce sa infiga lumanarea;

da-ti-as cu buricu in frunte.

| PlasticMoon a răspuns:

Ce par frumos ai...pacat ca iti iese din nas laughing)
-Vrei sa fii soarele meu?
-Daa, desigur!
-Atunci stai la 5.678.789 km de mine!

-Esti ca un nor!
-Pufos si mic?
-Nu, dar cand pleci parca mi se lumineaza ziua!

-Dragule cand ma uit in oglinda sunt atat de grasa si urata...fa mi si tu un compliment!
-Hmm.ce sa zic, vezi foarte bine!

| byiju a răspuns:

***O zi fara tine e ca o luna de concediu.
***Daca te-am jignit, am savurat-o.
***Fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai tu?
***Nu te-au rugat niciodata parintii sa fugi de-acasa?
***Eu nu uit niciodata un chip, dar in cazul tau o sa fac o exceptie…
***Oare este astazi o zi deosebita, sau esti de obicei asa de tampit/a?
***Data viitoare cand ai de gand sa-ti arunci toalele, nu te dezbraca.
***Esti intr-adevar un argument convingator pentru paturi separate.
***Ai arata foarte bine in ceva lung, curgator… Amazon, Nil, Dunare…
***Saracul/a de tine nici unghii n-ai la vreme de scarpinare.
***Chiar si atunci cand cazi in nas, te misti tot inainte.
***Da-i unui barbat mana libera si te vei trezi cu ea prin toate locurile!
***Draga/dragule eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te!
***Esti analfabet/a? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.
***Care-i diferenta dintre tine si Cenusareasa? – Cam 6 beri...
***Nu spui prostii mereu, ci doar cand deschizi gura.
***Nu te compari cu nimeni... toti/toate sunt mai buni/e.
***Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
***Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
***Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
***Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
***Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
***Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat/a?
***Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
***Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
***Stiu ca nu esti prostul/proasta nimanui..., dar cineva o sa te adopte odata si odata.
***Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
***Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
***Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
***Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.
***Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
***Sunt asa de trist/a fara tine... parca ai fii aici.
***Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
***Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
***As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
***Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
***Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

| actorul a răspuns:

Cand spui ceva incepe sa vorbeasca un idiot; nu ma pun cu tine ca la ce iq ai mas face de rusine; esti asa urata cai mai frumoasa moartea.