| horysk8 a întrebat:

mi-am instalat o interfata windows 7 de la niwradsoft si cand am dezinstalat interfata mia mai ramas imaginea folderelor ca la windows 7 cum fac sa arate folderele ca la windows xp proffesional?

4 răspunsuri:
| Vetisan_Vasile_1991 a răspuns:

Ce sist de operare ai? win xp? schima-l frate...
Fa un sistem restore :http://www.youtube.com/watch?v=oGXbMyFaROw

| horysk8 explică (pentru Vetisan_Vasile_1991):

Ma asta ii un sistem restore la windows 7 eu am windows xp profesional si vreau doar sa am iconitele originale de la windows xp profesional

| Nitu_Valentin_1998 a răspuns (pentru horysk8):

Si eu am exact aceeasi problema frate, si mai imi da si erori cand intru pe mozila, chrome