| CosminCSM00 a întrebat:

Am instalat un program de pe net care iti transforma interfata in windows7 [ o tampenie] dupa ce am realizat ca imi ingreuneaza sistemul l-am dezinstalat. Iar acum cand pornesc calculatorul sau il sting apare tot imaginea de la windows 7 si din aceea cauza cred, imi intarzie minute bune icon-urile. Cum sa fac sa imi apara iar imaginea de la windows xp fara sa mai instalez windows-ul?

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Cu parere de rau te anunt ca alta solutie nu ai decat un re0instalare de windows deoarece unele fisieredupa ce l-ai transformat si dezinstalat au ramas la fel.

Succes!