| gabigabriel a întrebat:

tocmai mi-am cumparat un Cosmote Move.(eu folosesc ca operator Vodafone) cand am vrut sa bag cartela mea de Vodafone. surpriza. introduceti codul de retea...stiam ca telefoanele de la cosmote nu sunt codate. telefonul meu este codat?,, daca da imi putetti da un cod ceva de deblocare,, dau funda + vot 100%..va multumesc anticipat

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Insasi numele telefonului spune asta.COSMOTE.Nu ai realizat asta? Sunt si telefoane la liber.Am luat si eu un I-phone.DAR la liber.Si imi merge cartela de Orange.Va trebui decodat la Vodafone.Mai mult nu te pot ajuta.