| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU am cumparat o cartela de la RCS-RDS si cand o bag in telefon imi cere codul PIN de deblocare SIM pentru retea si nu situ care este am bagat si codul PIN de pe cartela si PUKUL si nu merge sa-r putea sa fie codat telefonul pe alte retele fiindca l-am cumparat de la Vodafone? DAU FINDA.

1 răspuns:
| Ionel_Awwr_2001 a răspuns:

Daca la-i cumparat de la vodafo este codat pe retea trebuie sa il deblocezi si deblocare este in jur de 40 de lei iti spun eu ca stiu