| Georgestaff08 a întrebat:

uneori simt intepaturi foarte puternice in piciorului de la ce credeti ca este?

2 răspunsuri:
| BubuBubutza a răspuns:

Depinde de care sunt happy Sincer multe sunt provocate pentru ca iti amorteste piciorul. Cand te apuci de ceva miscate si schimbati pozitia happy Ceea ce ti se intampla tie mi se intampla si mie deci stai linistit nu e ceva grav

| PaulaSirena a răspuns:

Picorul te poate intepa fiindca nu ai terminat ce ai inceput.Si pe mine m-a intepat si la mine a mers acest raspuns!happy