| cia021 a întrebat:

Sall TPU, voi ce credeti ca este mai bun pentru un elev constiincios un laptop sau noul iPad? (fara raspunsuri de genu : iPad deoarece este Apple sau este nou pe piata)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un laptop

| RAY a răspuns:

De Apple mai mult e popoularitate asa mi-am luat si eu ipod de ala mic si nu vad nici o diferenta intre el si unu de 50 de lei sincer nu merita banii produsele lor mam convins ca calitatea e rara, cumparati un laptop e mult mai bun decat ala

| amo7 a răspuns:

Parerea mea personala? - Laptop.

| JustMe16 a răspuns:

Un laptop. Ipad-urile sunt doar pentru fite. Sincera sa fiu, din cate am vazut pana acum, cu un laptop poti face mult mai multe decat cu un Ipad. Si tine si mai mult. happy