| anonim_4396 a întrebat:

As avea de adresat CUNOSCTAORILOR cateva intrebari la care nu prea gasesc un raspuns concret.
Poti face cu o tableta gen Noul iPad exact ce poti face cu un telefon sau cu un laptop, te poti juca pe ea Counter-Strike 1. 6 sau Metin 2 exact ca pe laptop sau PC? Am vazut ca Noul iPad are si Micro SIM, poti baga Cosmote in el si sa vorbesti exact ca pe un telefon mobil?
Adresez aceste intrebari deoarece probabil voi fi un viitor posesor de tableta(cu siguranta iPad NEW).
Ce parere aveti voi de firma Apple in general, cei care ati avut telefoane, tablete, Mac de la firma asta, v-au facut probleme?
Am auzit ca la telefoane cel mai bun soft la momentul actual este iOS si la tablete la fel, la PC cica cel mai bun ar fi OS X/OS X Lion, voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani aruncati pe geam. Am lucrat cu produse Apple, sint tichii de margaritar pentru prosti, iar la cit costa la noi, efectiv doar 1% din cei care le au chiar le folosesc la ceva util.

| DeejayAndr3y a răspuns:

Apple este cea mai buna Firma De telefoane. Si nu nu poti juca metin sau counter pe tableta, te poti juca Fifa, GTA, Nfs etc... Numai bine!

| adiglont a răspuns:

Haha...produsele Apple sunt oribile si iti mananca bani, resurse si nervi.Crede-ma am avut ipad2 si imi facea numai draci, iar de cand am trecut la android viata mea e mult mai usoarahappysi nu..nu poti sa te joci metin, cs etc. pe tab la fel ca pe pc