| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,unde as putea urmari si eu lansarea live a noului iphone 5 maine seara?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Pe iphoneforum va fi un liveblog

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da o sa fie si niste baieti cu camere care vor filma ..asa a fost si in iunie la lansarea ios 6 si macbook doar ca dupa 20 de minute l-au prins si s-a oprit transmisia, dupa 5 minute a dat drumu altul la camera. Oricum o sa se vada naspa rau de tot si abia o sa intelegi ce zic...eu ma uit la ambele si daca nu am inteles ceva din transmisiunea live ma uit pe blog la baietii care posteaza in scris