| Nicolae_Ionela_1992 a întrebat:

Am niste filmari mai mari de 1 GB si nu le pot trimite primite prin mail...cum as putea sa le trimit?

10 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Search Google cu "upload files 2 gb" si vei gasi destule siteuri de upload fisiere care accepta intre 1 si 4 gb per sesiune de upload

A doua varianta ar fi utilizarea unui cont de cloud (dropbox e cel mai popular), sunt destule care ofera zeci de GB spatiu. Fisierele se pot accesa de oricunde, din contul respectiv.

http://costel.info te ajuta la nevoie

| Jipa95 a răspuns:

Uite aici : http://www.criserb.com/......ernet.html
sau, le poti urca si pe youtube.

Bafta!

| SilviaDulcik a răspuns:

Folosesti Dropbox, cum spun colegii sau poti sa incerci Mega.
La MEGA, pur si simplu iti faci un cont si ai 50gb de spatiu sa pui ce vrei.
Nu numai atat dar ai viteza foarte mare.

| AliGab a răspuns:

Foloseste site-urile de transfer pentru fisiere mari cum ar fi: wetransfer.com, transfer.ro etc.

| AdrenalinTm a răspuns:

Dropbox sau alte servicii de sincronizare în cloud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii fastupload pe google.cand ajungi pe pagina,, ti faci cont cu un email real la care ai acces sa confirmi emailul daca iti cere. Apoi urci ce ai de urcat, astepti sa incarce si apoi iti va cere un email al destinatarului. emailul acelei persoane la care vrei sa trimiti. Dupa ce ai dat ok pe acolo sau ce mai cere, persoana aceea va primi un email de la fastupload care e invitata sa descarce ce ai urcat tu acolo.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti trimite prin transfer.ro /sau prin ftp!

| Admunssen a răspuns:

Mai poti folosi asta:
http://www.freevideocutter.com/
Acest program iti da posibilitatea sa "sa tai in felii" fisierul tau video si sa-l ansamblezi. Ideea e ca si celui care primeste fragmentele video, ii trebuie acest soft sa le poata "aduna".

| Peter920 a răspuns:

Salut incerca cu Google drive.
Intri in goole drive si faci click pe minimize si tragi filmarile tale acolo si ele se for salva.Si ii dai contul tau de google persoanei dorite si le va extrage de acolo. Bafta

| Catalinus26 a răspuns:

Cu Dropbox sau GoogleDrive