| Edytza111 a întrebat:

Salu TPU..Am o problema..AM 67 de kilograme, iar peste o luna am banchetul..Cum as putea sa slabesc cel putin 7 kilograme pana la banchet?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AwaZoh98 a răspuns:

Banuiesc ca esti clasa a 8-a, nu? big grin De obicei atunci este banchetul!
Sfatul meu este sa faci zilnic alergari prin parc, sa mai tai din portiile de mancare, mancand mai putin, iar cel mai important NU manca dupa 7 seara! big grin

| Edytza111 explică (pentru AwaZoh98):

Multumesc.Sfatul tau mi s-a paarut cel mai eficient.Le multumesc si celorlalti..Pacat ca nu pot da mai multe Funde... Apropo ..Sun BAIATlaughing

17 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Imposibil sa slabesti atat intr-un timp atat de scurt!

| Nickname1890 a răspuns:

Muuuult sport. Alergare in special. Si atentie la ce mananci. Fara grasimi, paine, dulciuri!

| LegionarulRoman a răspuns:

Eu am in cam 1.75 si in jur de 60-65 kg. Banchetul il tin la cazarma cu tiganii(cunoscuti si sub numele de ciorditori de telefoane sau fiindca au drepturi ..rromi).Cine vrea sa vina.Caterinca maxima si manele fara numar.

Acum serios, cui i pasa de un c***t de banchet de a 8?

| Almássy a răspuns:

Esti in aceeasi situatie cu sora mea' are 67 kg (am ajutat-o sa slabeasca 2 kg) normal ar fi sa aiba 60 kg.dar nu mai vrea acum sa incerce. daca vrei da-mi id tau si poate reusiti amandoua.

| AwaZoh98 a răspuns:

Mersi pentru funda!winking

| anabelisa a răspuns:

Parerea mea este ca ai o greutate normala.Bineinteles ca trebuie luat in vedere si inaltimea.
De exemplu, eu 66 de kilograme, la 1'78.

| Edytza111 explică (pentru anabelisa):

1,65 m

| anabelisa a răspuns (pentru Edytza111):

In situatia aceasta, desi sper sa nu te superi, cred ca e putin cam mult pentru inaltimea ta.Ar trebui sa ai in jur de 60 de kilograme pentru a fi multumita.
Nu e posibil sa slabesti 7 kilograme intr-un timp atat de scurt,dar poti sa-ti faci abonament la sala,sa eviti sa consumi mancaruri grase, dulciurile, sucurile carbogazoase si asa mai departe.
Cel putin in cazul meu s-au vazut rezultatele, cand am mers la sala, nu ca aveam ce da jos.
Iti doresc sa ai un banchet de neuitat!

| luma a răspuns:

Eu il fac la Ambasad'Or

| luma a răspuns:

Buna si eu sunt in a 8 a si am 56 kg si am inceput sa slabesc acum o saptamana fa mai mult sport si ai grija la ce mananci.Bafta! eu sunt din I.H.Radulescu nr 11 Bucuresti. unde faci banchetul?

| Edytza111 explică (pentru luma):

Class&Pub Teiul Doamnei
Bucuresti :3

| luma a răspuns (pentru Edytza111):

Si cred ca ar fi mai bine daca ai avea o rochie neagra parerea mea

| luma a răspuns (pentru Edytza111):

E cineva care a facut banchetul la Ambasad'Or poate sa-mi spuna o parere?

| Edytza111 explică (pentru luma):

Sunt baiatlaughing)))))))))

| NoBodyByMe a răspuns:

Innot! dieta+sport

| an4rei a răspuns:

Încearcă să nu mănânci păine...