| hatze a întrebat:

Saluat TPU big grin am si eu o problema, de curand mi-am pus windows vista si vreau can intru in my computer sa am si webul acolo ca sa fac poze asa cum era si la windows xp.se poate face ceva? dau funda! multumes happy

1 răspuns:
| Crina333 a răspuns:

Da se poate. Deci intai instalezi webcamu pe ecran apoi il pui in START si de acolo la my computer.sau poti sa il instalezi direct in my computer da printr'un program personal care il gaesti in start la all programs.