| nataliaduchess a întrebat:

Unde pot sa gasesc in meniul Windows 7 camera mea web care este instalata? Am cautat si nu am gasit-o.La Windows Xp stiu ca era in My Computer. Vreau sa fac poze sau video cu webul si de aceea doresc.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru shannygelu):

Ce site e asta? Ca si eu am aceeasi problema, nu gasesc executabilul camerei mele web ca sa pot sa fac poze! Daca ai aflat ceva, fii dragut si zi-mi si mie, pls!

| shannygelu a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

E site ul meu si am o aplicatie care te ajuta in windows 7 sa faci poze cu camera

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru shannygelu):

E foarte buna aplicatia, dar sa nu cumva sa fie vreuna din aia gen virus sau ceva de genu'...adica sa poti intra tu pe webcam-ul meu si sa vezi ce fac in casa! Ma cred aici in Watch Dogs! Stii..jocul acela video de care zic astia ca o sa apara de vreo 4-5 luni! Se tot cacaie tot timpul asta, pana la urma nu se stie cand va iesi! LOL!

| shannygelu a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Stai linistit nu e virus