| alinabucataru98 a întrebat:

Salut! A mai aplicat cineva pentru loc de parcare in București sector 3 prin sistemul online? Sunt 5 locuri pentru care m-as califica cu adresa mea, dar acolo vad ca pot selecta un singur loc pentru care sa aplic. Pot sa aplic la toate pe rand in ideea sa prind unul? Mersi

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alina cel mai bine mergi la primaria de sector unde locuiesti, si intreaba acolo, cu siguranta vei primii raspuns oficial de la ei.

| alinabucataru98 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Oricum planuiam sa fac asta, dar am zis ca nu strica sa mai caut o parere happy mersi