| Crisis a întrebat:

Hei, am o intrebare. Cand vreau sa intru in Windows explorer, in orice folder as intra imi da eroare si dupa imi apare mesajul ala cu "Send error" si "Don't send error". Nu inteleg de ce, e vreun virus ceva? N-am instalat nimic nou sau altceva, nu inteleg de ce. Poate cineva sa ma ajute? Nu mai pot sa intru in niciun folder. sad De preferat as vrea o solutie fara repunerea Windowsului laughing dar spuneti exact care e problema daca stiti. Multumesc anticipat si sper sa imi raspunda cineva big grin.

1 răspuns:
| Chu a răspuns:

Buna
Dupa cate spui tu cam aceeasi problema am avut`o si eu mai demult cu operastraight face.
pai te sfatuiesc sa defragmentezi C daca nu se schimba nimic, fa o scanare din aceea de erori click dr p C-apoi Properties- Tools-Error Checking sau Defragment.
Sper sa te ajute.
Bafta.