| DanyAlex a întrebat:

Acum 20 de minute mi-a adus postasul bineinteles, prin posta, un Samsung Galaxy III(3). Stie cineva cum pot schimba imaginea de pe fundal?

Răspuns Câştigător
| yourFanta a răspuns:

Tii apasat cu degetu pe ecranul de start si dai la la wallpaper`s, si apropo, de unde l-ai luat ca eu am auzit ca inca nu s-a pus in vanzare, oricum sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| DanyAlex explică:

Mersi. am reusit. l-am comandat de pe amazon.de adica din Germania uite linkul: http://www. amazon.de/gp/product/B007VCRRNS/ref=noref? ie=UTF8&psc=1&s=ce-de