| Non3Oth3r a întrebat:

Salut, mi se schimba imaginea de fundal singura la telefon din 5 in 5 minute. Stie cineva cum sa fac sa nu se mai schimbe? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o setare de tine activata. Si eu am patit odata si nu stiam ce dracu are. Daca folosesti orice fel de aplicatie care ofera wallpapers gratuit sau launcher precum GO Launcher sau CM Launcher ( sau oricare alt Launcher ), atunci verifica setarile aplicatiei. Tine minte : setarile aplicatiei, nu setarile telefonului.

| edy45svmag a răspuns:

Scoate bateria de la telefon ia apoi bag-o di nou.Va merge cu siguranta.