| iqee a întrebat:

Acum am inceput sa invat depsre optimizare. Desi am cautat o zi pe google nu am gasit ce cautam. Ce trebuie modificat la codul din fisierele wordpresului adica header.php si celelalte ca sa pot pune etichete, ca am auzit ca asta trebuie sa faci ca sa optimizezi un site, asa ca eu nu stiu ce ar trebui sa modific sau unde ar trebui sa scriu etichetele. Funda

2 răspunsuri:
| WoaDmulL a răspuns:

La ce etichete te referi, ai vreun exemplu sau macar spune-mi putin mai detaliat...

Răspuns utilizator avertizat