| nijwe a întrebat:

Salut.Acum cateva zile am primit un telefon de la romtelecom, ca mi-a expirat contractul si ca ne baga alt pachet de la 2-16 mb din cate am inteles,dar acum am primit un mesaj cu,,ati primit pachetul nelimitat voce internet power."si tocmai joi pot beneficia de el.dar eu pe site-ul lor,, internet power" avand 100mb/s.este posibil sa primesc viteza asta? funda!

1 răspuns:
| Mihai_Florin_Cristian_1997 a răspuns:

Nu este posibil aceasta viteza nu este posibila la nici-o retea