| Hasss a întrebat:

Buna seara la toti am o intrebare mia expirat contractul cu romtelecom si am cautat niste oferte am vazut un pachet cu televizor telefon si internet ( 50 de mbps) dupa am cautat sa vad daca am fibra optica la mine pe strada si mi-a dat asa http://i.imgur.com/lupXn.png
daca dau click pe clicknet power 8mbps imi apare o oferta cu 8 mbps. deci ca sa inteleg voi avea doar 8 mega sau cum ca nu inteleg?

plz raspundeti repede va rog sper sa fi inteles intrebarea mea :D

va dau funda promit

1 răspuns:
| MariusF23 a răspuns:

8Mbps e latimea maxima de banda care poate fi folosita pe acel abonament. Cu alte cuvinte, e slab netul happy