| Drengaandrei a întrebat:

Salut, am 13 ani si doresc sa intru in Fortele pentru Operatii Speciale, voi intra la liceul militar si ma gandesc sa intru la academia fortelor terestre, am cateva intrebari.

1. Cu ce este diferita academia fortelor tereste pentru maistrii militari si subofiteri?
2. Dupa ce voi termina academia cati ani de experienta imi trebuie in armata inainte sa intru in FOS?
3. Dupa ce capat experienta necesara in armata unde voi face cursul pentru a intra in FOS?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Andrei mamă, ia-o mărunțel. Pune burtica pe carte și mușchiu' pe sport șă intri la liceul militar mai întâi. Si apoi să-l termini și apoi,...

dacă mă ințelegi