| BiLoIoS1 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa fac muschi acasa cine imi zice niste exerciti si cam cate exerciti imi trebuie sa fac.
Cel mai bun raspuns primeste funda si vot!

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Abdomene si flotari ar fi potrivit pentru varsta ta. Daca te tii zilnic de antrenamente, te vei dezvolta foarte bine.
Seteaza-ti un obiectiv care vrei sa il atingi, zilnic, si fa tot posibilul sa faci un anumit numar de flotari si abdomene, in fiecare zi :-) Si in fiecare saptamana, mareste MIZA :-) Provoaca-te mai mult. Iti doresc mult succes. Sa ai o zi frumoasa

3 răspunsuri:
| Alecsx25 a răspuns:

Daca ai conditie fizica, si nu vrei sa-ti cumperi nimic, faci cate 15-20 flotari, 50 abdomene si la abdomene faci 2 serii, odata 50 si inca odata 50, faci genoflexiuni...cate 30-50 depinde cat poti, si daca vezi ca merge cresti la toate, incepi sa faci 25 flotari, 60 abdomane, te-ai prins tu...Iar daca vrei poti sa-ti iei niste gantere.

| ca24low a răspuns:

Frate. ia-ti 2 gantere de 5kg. in jur de 150 lei perechea. si te uiti pe youtube la http://www.youtube.com/watch?v=A7iKL6kCn6w si altele. cu timpul le retii. si nu te astepta la cateva saptamani sau luni:)) iti va lua ani. sa se vada ceva bine.