| Razvysal a întrebat:

Salut.
Am achizitionat de curant un router wireless D-Link GO-RT-N150.Dar nu stiu cum sa il fac sa mearga.
Am scos cablul de internet din calculator,l-am bagat in router, am introdus cablul albastru in cele 4 porturi respectiv in calculator.Dar cand intru pe internet explorer sa bag ip-ul in adresa pentru a configura router-ul nu se conecteaza deloc.
Ajutati-ma! sad

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d

| Politaiu a răspuns:

Cand l-ai cumparat trebuia sa mai aiba in cutie un cablu albastru si unul galpen pe care le bagi in rooter si in Pc!