| catalinutzu95 a întrebat:

am creat si eu o pagina de facebook si vreau sa strang multe like-uri dar un stiu cum pot sa gasesc linkul pagini mele ca a il postezbig grin.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| adyyo a răspuns:

Intra pe pagina ta si uita-te sus in bara unde scrie www.facebook.com etc... Acolo or sa fie 15 numere... ultimele 15 numere. Copiaza-le si punele intru-n comentariu sau postare sub forma de genul @[123456789012345:0] si o sa-ti apara pagina ta. De asemenea acel nr. este si codul paginii tale. Funda? :D

5 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Htp://www.facebook.com/ pagina lui catalin...ai citit regulile TPU inainte de a posta intrebarea?

| catalinutzu95 explică (pentru spy2o):

Am zis ceva gresit?

| spy2o a răspuns (pentru catalinutzu95):

Pai vii aici ca sa ceri like-uri pe facebook? ca de obicei...ori cer sa le faci tu tema ori cer like-uri pe facebook.pe site-ul asta ajuti si esti ajutat, nu esti aici ca sa cersesti like-uri, imi pare rau, dar nu mi se pare normal!

| catalinutzu95 explică (pentru spy2o):

Eu decat am intrebat ceva.ti-am cerut eu tie sa imi dai like?

| EddiWeed a răspuns:

Nu stiu de ce ai mai facut pagina :-|intra pe facebook, logheaza'te, iar sus in bara o sa iti vezi mult visatul link