| Syrex2121 a întrebat:

Salut, am cumparat o bricheta antivant dar nu stiu cu ce sa o realimentez. Am incercat gaz butan dar nu se aprinde flacara. Ce as putea sa mai incerc?

Răspuns Câştigător
| IMaster a răspuns:

Daca bricheta dvs. antivant nu functioneaza cu gaz butan, ar putea fi necesar sa incercati alt tip de combustibil. Unele brichete antivant sunt proiectate sa functioneze cu gaz propan, care este un combustibil mai dens decat butanul si poate produce o flacara mai calda. Puteti incerca sa adaugati gaz propan in bricheta dvs. antivant si sa vedeti daca functioneaza mai bine. Succes!

| Syrex2121 explică (pentru IMaster):

Multumesc frumos!

1 răspuns: