| MihaelaElena67 a întrebat:

Am de gand sa scriu niste articole iar ulterior sa le public. Am de gand sa creez un blog sa zic asa! Unde as putea face asta, sau pot sa -mi creez un site simplu, specific pentru treaba asta. De exemplu cum are domnul Moise Guran Biziday.ro,unde posteaza articole. In trecut am mai dat peste http://andrafarazahar.ro/. As putea sa creez asa asemanator? Unde sa mi postez ideiile etc. Cum reusesc? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Ei au cumparate domenii Nume. RO, dar daca nu vrei sa platesti exista site-uri gratis. De exemplu pe wordpress iti poti face un blog gratis.